Lista produktów marki artEdii

artEdii - Sztuka i Upominki - płaskorzeźba z drewna, grawerowane upominki, wycinanie laserowe.

artEdii - Sztuka i Upominki - płaskorzeźba z drewna, grawerowane upominki, wycinanie laserowe.

Sklep Wielobranżowy art_Edii powstał w 2011 roku i zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości towarów przeznaczonych na prezenty okolicznościowe, dewocjonalia (płaskorzeźba z drewna, srebrne obrazki). W 2014 roku sklep zmienił nazwę i właściciela: "artEdii" Sztuka i Upominki Gonet Edyta.

Pierwszym etapem rozwoju firmy była sprzedaż produktów poprzez serwis Allegro, gdzie spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem oraz zadowoleniem z rozpowszechnianych przez nas produktów (m.in. płaskorzeźba z drewna, srebrne obrazki).

Następnym etapem było otwarcie sklepu internetowego, w którym się Państwo aktualnie znajdujecie.
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży towarów w większości produkowanych ręcznie, co stanowi ponad połowę naszego asortymentu. Całość asortymentu jest nieustannie odświeżana i weryfikowana pod względem aktualnych trendów.
W naszym sklepie z dewocjonaliami dostępne są towary na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub, rocznice, urodziny…

Dla zwiększenia wartości wręczanego prezentu i podkreślenie jego indywidualności proponujemy Państwu ofertę grawerowania laserowego dedykacji na tabliczkach z laminatu grawerskiego.

 Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie - m.in. płaskorzeźba z drewna, srebrne obrazki oraz spersonalizowane dekoracje z drewna.

Jest 545 produktów.

Pokazano 1-12 z 545 pozycji