art Edii - Sztuka, Ozdoby i Upominki - płaskorzeźba z drewna, upominki grawerowane, topper

Sklep Wielobranżowy artEdii powstał w 2011 roku i zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości towarów przeznaczonych na prezenty okolicznościowe, dewocjonalia (płaskorzeźba z drewna, srebrne obrazki). W 2014 roku sklep zmienił nazwę i właściciela: "artEdii" Sztuka i Upominki

Pierwszym etapem rozwoju firmy była sprzedaż produktów poprzez serwis Allegro, gdzie spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem oraz zadowoleniem z rozpowszechnianych przez nas produktów (m.in. płaskorzeźba z drewna, srebrne obrazki).

Następnym etapem było otwarcie sklepu internetowego, w którym się Państwo aktualnie znajdujecie.
Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży towarów w większości produkowanych ręcznie, co stanowi ponad połowę naszego asortymentu. Całość asortymentu jest nieustannie odświeżana i weryfikowana pod względem aktualnych trendów.
W naszym sklepie z dewocjonaliami i upominkami dostępne są towary na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub, rocznice, urodziny…

Dla zwiększenia wartości wręczanego prezentu i podkreślenie jego indywidualności proponujemy Państwu ofertę grawerowania laserowego dedykacji na tabliczkach z laminatu grawerskiego.

Bardzo duży wybór produktów ze sklejki, pleksi grawerowane i wycinane laserowo na indywidualne zlecenie klienta. Zapraszamy do kontaktu wstępne projekty wykonujmy za darmo ;)

 Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie - m.in. płaskorzeźba z drewna, rzeźba, srebrne obrazki, obrazy, figurki do szopki, personalizowanie produktów.


Witryna www.artedii.pl jest własnością firmy:

„artEdii” Grawerowane Upominki

Krystyna Zajdel

Ul. Długa 69A
38-400 Krosno
Woj. Podkarpackie
NIP: 6842010634
Regon: 524006304
 Nr. konta: PL  21 1050 1458 1000 0090 8193 0381
 (ING)
Tel- 506 704 318


NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAMY FAKTURY VAT