Oby w te Święta Bożego Narodzenia Wasz dom wypełnił się zapachami pysznych potraw, wesołym śpiewaniem kolęd, nadzieją i radością na przyszły rok oraz zjednoczeniem się z całą Bożą Rodziną i ludźmi.

Leci do Ciebie aniołek mały, co ma w kieszoneczce opłatek biały, w wieczór wigilijny na Twym stole go położy, a potem ode mnie życzenia Ci złoży.

Świąt wesołych, rodzinnych i zdrowych, I wielu prezentów kolorowych, Wigilijnego stołu po brzegi wypełnionego, A do dań czegoś mocno procentowego, Żeby lepiej kolędy się śpiewało, A w Nowym Roku- aby szczęście Was nigdy nie opuszczało!

To wyjątkowa noc, gdy narodził się Pan! Do dzisiaj szczęśliwie panuje on nam! Ciepłem i radością w ten wyjątkowy czas Chcę obdarować obficie Was! Czarodziejskiego, wigilijnego wieczoru - Niech Chrystus zasiądzie z Wami za stołem!

W ten ciepły rodzinny wieczór przyjmijcie do swego domu Jezuska nowonarodzonego. Niech Wasz dom od jego obecności będzie jeszcze szczęśliwszy i wypełniony miłością.

Wśród nocnej ciszy posłuchaj odgłosu łamanego opłatka. To w nim Jezus zsyła Tobie życzliwość, miłość, wzajemne zrozumienie i radość na Święta i Nowy Rok.

Na nadchodzące magiczne Święta i zbliżający się 201.. rok, niechaj Chrystusa miłość niepojęta, rozjaśni Wam życia mrok.